Podporují nás

Děkujeme sponzorům a partnerům, kteří nám pomáhají v roce 2023


Nakladatelství Portál věnovalo knihy pro program kognitivního tréninku v centru sociální rehabilitace.


MISAN s.r.o. navrhuje, kompletuje a dodává ucelená řešení v oblasti výrobních strojů pro technologie třískového obrábění a kovového 3D tisku. Konstruujeme automatizační zařízení k dodávaným výrobním strojům na míru konkrétní aplikace. Provádíme školení a záruční i pozáruční servis.

Firma MISAN s.r.o. věnovala spolku FOKUS Mladá Boleslav z.s. finanční dar.


Firma Ateliér Šum nám poskytla kurz keramiky.


Elektro Kutílek
Naše filosofie je dělat obchod jinak, než jak to dělá většina velkých řetězců. Stejně jako ostatní nabízíme velký výběr a dobré ceny, k tomu ale přidáváme opravdovou odbornost, osobní přístup a nadstandardní služby. 

Firma Elektro Kutílek poskytla spolku FOKUS Mladá Boleslav z.s. opakovaně věcný dar.


Společnost ISOTRA se zajímá o problematiku žaluzií, rolet a technologií clon slunečního záření, včetně jejich dopadu na energetickou úspornost, již více než 27 let. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v této oblasti ji řadí mezi přední výrobce stínicí techniky a je vnímána jako jeden z technologických lídrů v oblasti žaluzií a rolet nejen v České republice, ale i ve světě.

Společnost ISOTRA poskytuje spolku FOKUS Mladá Boleslav z.s. již řadu let finanční dary.


Zdravé spaní. Přijďte si lehnout k Honzovi!

Firma Nábytek Honza s.r.o. poskytla spolku FOKUS Mladá Boleslav z.s. slevu na zakoupené zboží.


Týdeník Respekt byl založen v listopadu 1989 skupinou samizdatových novinářů. Profiluje se jako liberální, kritické médium, které věří ve svobodu lidského ducha a nutnost pochybovat při jejím každodenním naplňování.

Týdeník Respekt poskytl spolku FOKUS Mladá Boleslav z.s. opakovaně věcný sponzorský dar.


ING. VÁCLAV KELLNER
ZEMĚMĚŘIČSKÁ PROJEKTOVÁ INŽENÝRSKÁ KANCELÁŘ
• zeměměřické činnosti a speciální geodetické práce • informační systémy pro města a obce • MISYS • inženýrská činnost a poradenství • komplexní pozemkové úpravy • předprojektová a projektová příprava staveb • průkazy energetické náročnosti budov • tepelně technické výpočty a posudky • prodej přístrojů Trimble

Firma ING. VÁCLAV KELLNER přispěla na vybavení bytů pro klienty v Chebu.


Společnost TD-IS s.r.o. věnovala spolku Fokus Mladá Boleslav finanční dar.


Společnost Panter s.r.o. dováží a výhradně zastupuje od r. 1992 profesionální a spotřební zvukovou techniku Sennheiser a Neumann, postupně převzala zastoupení dalších významných značek v tomto oboru. Zabývá se převážně velkoobchodní činností. Dlouholeté zkušenosti využívá v návrzích zvukových instalací a systémů a zajišťuje vlastní servis dovážených výrobků.

Společnost Panter s.r.o. poskytla spolku Fokus Mladá Boleslav finanční dar.


WICKE je výrobcem kol, otočných i pevných kladek. Nabízíme originální kola, válečky i obruče pro manipulační techniku. Specializujeme se na výrobu kol a kladek s velkým zatížením. Firma WICKE poskytla spolku Fokus Mladá Boleslav opakovaně finanční dar.


Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o. Český výrobce ohřívačů vody a bojlerů, akumulačních nádrží a tepelných těles s tradicí od roku 1956.

Společnost Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o. věnovala opakovaně ohřívače vody pro provoz dílny v Mnichově Hradišti.


Delta Pneuservis Petr Kubín
Kompletní pneuservis, prodej pneu a disků na moto,osobní a dodávkové vozidla.

Firma Delta Pneuservis poskytla spolku Fokus Mladá Boleslav věcný dar.


Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG, předního světového výrobce systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, IT a telekomunikací. Další informace naleznete na webových stránkách.


Společnost Rittal Czech, s.r.o. věnovala spolku Fokus Mladá Boleslav opakovaně finanční dar.


Společnost ABBAS, a.s. je dodavatel bezpečnostních technologií s přidanou hodnotou v podobě kvalifikovaného poradenství a doplňkových služeb. Působí na trhu od roku 1995, je spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnostních technologií a pomáhá zvyšovat úroveň bezpečnosti osob a majetku.


Společnost ABBAS, a.s. poskytla spolku Fokus Mladá Boleslav opakovaně finanční dar.


Společnost Durabo je kvalitní ofsetová tiskárna. Tiskneme knihy, brožury, letáky, noviny, výroční zprávy, manuály, učebnice.

Společnost Durabo věnovala spolku finanční dar.