FOKUS Mladá Boleslav z.s.

Ubytování v kapucínském klášteře v Mnichově Hradišti


Objednání ubytováníkalendar

 

Ubytování v unikátním prostředí kapucínského kláštera je možné rezervovat v prostřednictvím rezervačního systému. Před tím Vám ale doporučujeme přečíst si informace v následujících odstavcích. Pokud by Vám bylo cokoli nejasné nebo pokud dáváte přednost domluvit ubytování telefonicky, kontaktujte nás na telefonním čísle 736 403 834 a to nejlépe od pondělí do pátku od 7:00 - 15:00 hodin.

 

Samotný postup při rezervaci termínu:

 

Vyberte v kalendáři den, o který máte zájem. Klikněte na něj a objeví se nabídka, kde zvolíte počet lůžek, které Vaše skupina obsadí. Stejně postupujte také u dalších jednotlivých dnů, které rezervujete. Vpravo na obrazovce se postupně bude navyšovat počet Vámi zvolených dnů v tabulce, pod níž je políčko "objednat termíny", na kterou kliknete, až bude Vaše objednávka dokončena. Nato se otevře formulář, který je zapotřebí vyplnit. Důležité je, zadat správný e-mail a telefon. Systém Vám pošle kopii objednávky. (Je důležité zdůraznit, že přijde-li Vám obratem objednávka, jde jen o objednávku předběžnou a její potvrzení musíme uskutečnit my, mejlem nebo telefonicky.) Může se ovšem stát, že kopie objednávky bude ve složce pro spam a nebo ji Vaše e-mailová schránka zcela odmítne. V každém případě Vám nejpozději do týdne napíšeme nebo zavoláme, abychom Vám objednávku potvrdili a domluvili se na podrobnostech.

Jednou z dležitých podrobností je doba příjezdu a odjezdu. Obecně platí, že příjezd je nutné uskutečnit v době od 10:00 do 14:00 a objekt je zapotřebí opustit do 14:00. Po domluvě je možné domluvit se individuálně, nicméně je zapotřebí tento svůj požadavek vepsat do objednávky do kolonky "Další informace".

 

Obsazené termíny

 

Kalendář zobrazuje termíny s částečně obsazenou kapacitou žlutě a umožní Vám rezervovat jen dosud neobsazenou kapacitu. Plně obsazené termíny (červené) rezervovat nelze. Pokud budete mít zájem o termín, který bude vyznačen červeně, znamená to, že je ubytovna plná a systém Vám rezervaci neumožní. Může jít však o den, kdy skupina hostů bude klášter dopoledne opouštět a Váš příjezd v odpoledních hodinách by byl možný. Dotaz na možnost přijet odpoledne či večer před termínem, který objednáváte, můžete napsat do poznámky v elektronickém objednávkovém formuláři.

 

Objednávka celého kláštera pro uzavřenou společnost

 

Pokud chcete mít celý klášter pro sebe, ačkoliv neobsadíte všechna lůžka, napište svůj požadavek do poznámky a společně dohodneme individuální podmínky. Je zapotřebí počítat s navýšením ceny.


Ceník:

Cena za ubytování pro jednu osobu je 250,- za noc. Pokud by Vaše skupina využila také bývalou klášterní jídelnu, refektář, je zapotřebí počítat s navýšením ceny.

 


Fotogalerie