FOKUS Mladá Boleslav z.s.

Ubytování v kapucínském klášteře v Mnichově Hradišti


Objednání ubytováníkalendar

 

Ubytování v unikátním prostředí kapucínského kláštera je možné rezervovat v prostřednictvím rezervačního systému. Před tím Vám ale doporučujeme přečíst si informace v následujících odstavcích. Pokud by Vám bylo cokoli nejasné nebo pokud dáváte přednost domluvit ubytování telefonicky, kontaktujte nás na telefonním čísle 736 403 834 a to nejlépe od pondělí do pátku od 7:00 - 15:00 hodin.

 

Samotný postup při rezervaci termínu:

 

Vyberte v kalendáři den, o který máte zájem. Klikněte na něj a objeví se nabídka, kde zvolíte počet lůžek, které Vaše skupina obsadí. Stejně postupujte také u dalších jednotlivých dnů, které rezervujete. Vpravo na obrazovce se postupně bude navyšovat počet Vámi zvolených dnů v tabulce, pod níž je políčko "objednat termíny", na kterou kliknete, až bude Vaše objednávka dokončena. Nato se otevře formulář, který je zapotřebí vyplnit. Důležité je, zadat správný e-mail a telefon. Systém Vám pošle kopii objednávky. (Je důležité zdůraznit, že přijde-li Vám obratem objednávka, jde jen o objednávku předběžnou a její potvrzení musíme uskutečnit my, mejlem nebo telefonicky.) Může se ovšem stát, že kopie objednávky bude ve složce pro spam a nebo ji Vaše e-mailová schránka zcela odmítne. V každém případě Vám nejpozději do týdne napíšeme nebo zavoláme, abychom Vám objednávku potvrdili a domluvili se na podrobnostech.

Jednou z dležitých podrobností je doba příjezdu a odjezdu. Obecně platí, že příjezd je nutné uskutečnit v době od 10:00 do 14:00 a objekt je zapotřebí opustit do 14:00. Po domluvě je možné domluvit se individuálně, nicméně je zapotřebí tento svůj požadavek vepsat do objednávky do kolonky "Další informace".

 

Obsazené termíny

 

Kalendář zobrazuje termíny s částečně obsazenou kapacitou žlutě a umožní Vám rezervovat jen dosud neobsazenou kapacitu. Plně obsazené termíny (červené) rezervovat nelze. Pokud budete mít zájem o termín, který bude vyznačen červeně, znamená to, že je ubytovna plná a systém Vám rezervaci neumožní. Může jít však o den, kdy skupina hostů bude klášter dopoledne opouštět a Váš příjezd v odpoledních hodinách by byl možný. Dotaz na možnost přijet odpoledne či večer před termínem, který objednáváte, můžete napsat do poznámky v elektronickém objednávkovém formuláři.

 

Objednávka celého kláštera pro uzavřenou společnost

 

Pokud chcete mít celý klášter pro sebe, ačkoliv neobsadíte všechna lůžka, napište svůj požadavek do poznámky a společně dohodneme individuální podmínky. Je zapotřebí počítat s navýšením ceny.


Ceník:

Cena za ubytování pro jednu osobu je 250,- za noc. Cena za větší společenské akce jako je svatba, apod. je závislá na mnoha okolnostech jako je počet osob, využití celého nebo jen části objektu, množství nocí, které tu strávíte, apod. Proto je zapotřebí cenu individuálně dohodnout na tel. 736 403 834.

 

Upozornění:

V současné době pracujeme na úpravě dvorů v klášteře. Zhruba v březnu se budou oba dvory zatravňovat a bude zapotřebí dát čas travnímu semenu, aby se uchytilo. Proto prosíme ty ubytované, kteří budou v daném období klášter využívat, aby chodili zejména po pochozích částech jako jsou nově vzniklé okapové chodníčky. Děkujeme za pochopení, Klášterníci


Fotogalerie